+371 27766477 serviss@telepit.lv

+371 22336702  info@telepit.lv

Par mums

Par mums

Mūsu kompānija kopš 2010.gada nodarbojas ar elektronikas remontu un apkalpošanu, kas regulāri iziet no ierindas.
Plaša aprīkojuma spektra remonts, frekvenču pārveidotāju remonts, vadības plasu, aprīkojuma pārvaldes bloku remonts,vadības bloku remons un t.c.
Mēs esam tie, kas nodrošina drošu tehnikas darbspēju, kas ikdienā saskaras ar augstām slodzēm - rodošies bojājumi izraisa darba procesa efektivitātes zaudējumus, kas negatīvi ietekmē biznesu.

Kvalitātes garantija. Jūs saņemsiet visus nepieciešamos garantijas dokumentus, kas sniegs jums tiesības uz bezmaksas remonta pakalpojumu saņemšanu atkārtota bojājuma gadījumā.
Pakalpojumu tarifi bez uzcenojuma. Tieša sadarbība ar detaļu un komplektējošo piegādātājiem ļauj uzstādīt pieņemamas cenas visiem pakalpojumiem.
Apmaksa pēc izpildes fakta. Maksājiet par rezultātu, nevis par solījumiem.

Kā mēs strādājam?

  1. Tehnikas pieņemšana uz diagnostiku.

Tiek izsniegta kvīts/līgums ar servisa zīmogu.

  1. Diagnostikas veikšana.

No 1 līdz 5 darbadienām atkarībā no tehnikas vienību skaita.

  1. Darbu saskaņošana.

Noruna ar klientu par izmaksām, termiņiem un remonta garantijām.

  1. Remonta veikšana.

Pēc darbu pabeigšanas tiek izrakstīts rēķins un veikta apmaksa .

  1. Tehnikas izsniegšana.

Garantijas noformēšana. Apmaksa.

© 2024 Telepit. All Rights Reserved.


Viss interneta vietnes Telepit.lv saturs tiek aizsargāts saskaņā ar autortiesībām, un tā izmantošanu nosaka likums par autortiesībām. Informāciju, tekstus, fotogrāfijas un grafiskos attēlus, kas pieejami interneta vietnē, atļauts izmantot tikai personīgiem mērķiem, bet nekādā gadījumā ne peļņas gūšanai. Bez Telepit.lv rakstiskas piekrišanas jebkādiem mērķiem aizliegts kopēt, apstrādāt, nodot trešajām personām, licencēt vai pilnībā vai daļēji pārpublicēt jebkuru interneta vietnes satura daļu.