+371 27766477 serviss@telepit.lv

+371 22336702  info@telepit.lv

Lauksaimniecības tehnikas elektronikas remonts

Lauksaimniecības tehnikas remonts:

Mēs esam tie, kas nodrošina drošu tehnikas darbspēju, kas ikdienā saskaras ar augstām slodzēm - rodošies bojājumi izraisa darba procesa efektivitātes zaudējumus, kas negatīvi ietekmē biznesu.

Mūsu speciālisti veiks lauksaimniecības elektronikas diagnostiku un remontu:

  • Kontrolieru remonts - mēs remontējam plašu programmējamo loģisko kontrolieru spektru (PLC). Remontējam ievades/izvades portus, strāvas ķēdes, programmas lasīšana ar talāko iešuvumu jaunajā kontrolierī, remontējam vadības plates utt.
  • Servopiedziņu remonts – mēs remontējam rotācijas kustības servatorus (sinhronās un asinhronās), lineārās kustības servopiedziņas (plakanas un apaļas), elektromehāniskās servopiedziņas.
  • Vadības paneļu, monitoru (ar LCD paneļiem) remonts – mainam (piemeklējam) Touch-Skreen (tač-skrīns), mainām displejus, atjaunojam strāvas un vadības ķēdes, remontējam vai mainam tastatūru, veicam vadības plašu remontu.
  • Vadības plašu, spēka moduļu un releja remonts
  • Regulatoru un pultu remonts
  • Citas lauksaimniecības elektronikas remonts

Ja jūsu lauksaimiecības elektronikai nepieciešama diagnostika, kārtējs vai kapitālais remonts, kā arī modernizācija, GAIDĀM JUS!

© 2024 Telepit. All Rights Reserved.


Viss interneta vietnes Telepit.lv saturs tiek aizsargāts saskaņā ar autortiesībām, un tā izmantošanu nosaka likums par autortiesībām. Informāciju, tekstus, fotogrāfijas un grafiskos attēlus, kas pieejami interneta vietnē, atļauts izmantot tikai personīgiem mērķiem, bet nekādā gadījumā ne peļņas gūšanai. Bez Telepit.lv rakstiskas piekrišanas jebkādiem mērķiem aizliegts kopēt, apstrādāt, nodot trešajām personām, licencēt vai pilnībā vai daļēji pārpublicēt jebkuru interneta vietnes satura daļu.